Mājas pamatne
Kā īpaši stabilas pamatnes risinājumu piedāvājam ieliet betona stabiņus, kuru iebūves dziļums ir 1.2 metri, kas svarīgi, lai pie stipra sala tie neizkustētos.
Ja uzstādīšanas vieta ir jau nolīdzināta un sagatavota, tas ļaus ietaupīt laiku un izmaksas. Mūsu speciālisti profesionāli un rūpīgi veiks pamatnes izbūvi, vadoties no katras vietas individuālās situācijas. Ja klients plāno būvēt pamatus saviem spēkiem, mēs sniedzam rekomendācijas un konsultējam par darbu veikšanu.
Jumta segums
Divslīpju jumtiem parasti izmanto bitumena šindeļus, bet vienslīpju jumtiem - bitumena ruļļu materiālus.
Pamatojoties uz pasūtītāja vēlmēm un vajadzībām, veicam arī noteku, karnīžu, vēja malu montāžu.
Ārējā un iekšējā apdare
Koka konstrukcijas montāža
Grīdas, jumta un ārsienu siltināšana
Vasarnīcām, lielāka izmēra dārza mājām ar platību virs 20 m2, visām dārza būvēm, kuras paredzētas patstāvīgai dzīvošanai gada siltajos mēnešos, bieži tiek veikta grīdas siltināšana. Grīdas siltināšanai parasti izmanto akmensvati 150-200 mm biezumā, kura no abām pusēm tiek aizsargāta ar elpojošu membrānu. Savukārt dārza mājām ar platību līdz 20 m2 biežāk tiek izmantots 100 mm biezs putuplasts, kas efektīvi aizsargā iekštelpas no zemes mitruma.
Vasarnīcām un lielāka izmēra dārza mājām tiek veikta arī jumta siltināšana. Dārza būves jumta siltināšanā tiek izmantota akmensvate vai eko vate, kas no abām pusēm tiek papildināta ar elpojošām membrānām. Izolācijas slāņa biezums ir 150-200 mm. Jumta izolācija palīdz saglabāt siltuma noturību telpās, kā arī pasargā telpas no pārkaršanas tveicīgās vasaras dienās.
Dārza būvēm, kurām veikta grīdas un jumta siltināšana, ieteicams veikt arī ārsienu siltināšanu, no ārpuses pievienojot koka karkasu. Karkasu piepilda ar akmensvati vai eko vati, to izolējot ar elpojošām membrānām. Pēc siltumizolācijas uzstāda ventilācijas slāni un fasādes apdari. Šāda siltināšana padara ēku piemērotu dzīvošanai arī gada aukstajos mēnešos, pie nosacījuma, ka ir uzstādīta apkures sistēma. Elpojošās membrānas ļauj saglabāt veselīgu mikroklimatu, koka būve turpina „elpot”.