Īpašie, individuālie projekti

Neviens no mūsu kataloga produktiem precīzi neatbilst Jūsu iecerei? 

Mēs piedāvājam arī individuāli ražotas moduļu, karkasa un dārza mājas! 

  • Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties vispiemērotāko ēkas veidu, apjomu un plānojumu. 
  • Kopīgi izplānosim optimālos būves izmērus, telpu izvietojumu, logu un durvju veidu un skaitu, jumta veidu un apdares risinājumu.
  • Apsvērsim nepieciešamo siltinājuma veidu un biezumu.
  • Izvēlēsimies gruntsgabalam atbilstošu pamatu risinājumu.
  • Saplānosim fasādes un interjera dizainu, krāsu toņus, apgaismojuma izvietojumu.
  • Palīdzēsim izvēlēties piemērotu apkures risinājumu.
  • Izvēlēsimies funkcionālo mēbeļu, iekārtu, ierīču klāstu un komplektāciju.

Koka karkasa mājas

Koka karkasa māju būvniecība ir populāra un videi draudzīga būvniecības metode, kas piedāvā vairākus priekšrocības, piemēram, ātrāku būvniecības procesu, labāku siltumizolāciju un elastību dizainā. Šeit ir daži galvenie aspekti, kas jāņem vērā, plānojot un veidojot koka karkasa māju:

1. Projektēšana un plānošana

    Dizains: Koka karkasa mājas ļauj izveidot dažādas arhitektūras formas, sākot no vienkāršām līdz sarežģītām konstrukcijām. Dizains var ietvert atvērtas plānojuma telpas, lielus logus un daudzstāvu konstrukcijas.

    Plānošana: Svarīgi ir rūpīgi izplānot mājas izkārtojumu, ņemot vērā telpu funkcionalitāti, komunikāciju izvietojumu un nākotnes vajadzības.

2. Materiālu izvēle

    Koksnes kvalitāte: Izmantojamajai koksnei jābūt augstas kvalitātes, labi žāvētai un apstrādātai pret bioloģiskiem bojājumiem (piemēram, pelējuma, kukaiņu bojājumiem).

    Siltumizolācija: Koka karkasa mājās parasti izmanto minerālvates vai citas efektīvas siltumizolācijas materiālus, lai nodrošinātu energoefektivitāti.

    Apdares materiāli: Ārsienas var apšūt ar dažādiem materiāliem, piemēram, koka paneļiem, ēvelēm, ķieģeļiem vai citām apdares iespējām.

3. Konstrukcijas izturība un stabilitāte

    Karkasa konstrukcija: Koka karkasa konstrukcija ir viegla, bet izturīga. Tā sastāv no vertikāliem stendiem un horizontāliem sijām, kas nodrošina struktūras stabilitāti.

    Pamatnes izbūve: Koka karkasa mājām parasti ir vajadzīga vieglāka pamatne (piemēram, plātņu vai lentu pamats), kas samazina būvniecības izmaksas.

4. Enerģijas efektivitāte

    Siltumizolācija: Koka karkasa mājas var būt ļoti energoefektīvas, ja tiek pareizi izvēlēti un uzstādīti siltumizolācijas materiāli.

    Logi un durvis: Energoefektīvi logi un durvis palīdz samazināt siltuma zudumus un uzlabot mājas komfortu.

5. Videi draudzīgums

    Atjaunojami materiāli: Koksne ir atjaunojams resurss, kas padara koka karkasa mājas videi draudzīgāku izvēli.

    Zemā oglekļa pēdas: Koka karkasa māju būvniecībai ir nepieciešams mazāk enerģijas un tās rada mazāk oglekļa izmešu salīdzinājumā ar citām būvniecības metodēm.

6. Būvniecības process

    Ātrums: Koka karkasa mājas var būvēt ātrāk nekā tradicionālās mājas, jo konstrukcijas elementi bieži tiek gatavoti rūpnīcā un pēc tam salikti objektā.

    Sezonālā neatkarība: Būvniecība var notikt gandrīz jebkuros laika apstākļos, jo nav nepieciešams gaidīt, līdz betons sacietē.

7. Komunikācijas un inženiersistēmas

    Elektroinstalācija un santehnika: Koka karkasa mājās ir viegli ierīkot elektroinstalāciju un santehnikas sistēmas, jo tās var būt iestrādātas sienās.

    Ventilācija: Ir svarīgi nodrošināt efektīvu ventilācijas sistēmu, lai novērstu mitruma uzkrāšanos un saglabātu labu iekštelpu gaisa kvalitāti.

8. Uzturēšana

    Koksnes aizsardzība: Regulāra koksnes apstrāde ar aizsarglīdzekļiem palīdzēs pagarināt mājas kalpošanas laiku.

    Pārbaudes: Periodiska konstrukcijas pārbaude palīdzēs identificēt un novērst potenciālas problēmas, piemēram, koksnes bojājumus vai konstrukcijas deformācijas.

Koka karkasa māju būvniecība ir moderns un efektīvs veids, kā izveidot komfortablu un videi draudzīgu mājokli. Tomēr, lai nodrošinātu ilgtspējīgu un kvalitatīvu rezultātu, ir svarīgi rūpīgi izvēlēties materiālus, sekot būvniecības standartiem un nodarbināt pieredzējušus speciālistus.

Moduļu mājas

Moduļu māju būvniecība ir moderns un efektīvs būvniecības veids, kas piedāvā ātru un ekonomisku risinājumu mājokļa izveidei. Moduļu mājas tiek būvētas no iepriekš izgatavotiem moduļiem, kas pēc tam tiek transportēti uz būvlaukumu un salikti kopā. Šeit ir galvenie aspekti, kas jāņem vērā, plānojot un veidojot moduļu māju:

1. Projektēšana un plānošana

    Dizaina iespējas: Moduļu mājas var būt dažādu formu un izmēru, sākot no vienkāršām vienstāvu mājām līdz daudzstāvu ēkām. Dizains var ietvert atvērtas plānojuma telpas, lielus logus un modernus arhitektūras elementus.

    Plānošana: Svarīgi ir rūpīgi izplānot mājas izkārtojumu, ņemot vērā telpu funkcionalitāti, komunikāciju izvietojumu un nākotnes vajadzības.

2. Moduļu izgatavošana

    Rūpnīcas apstākļi: Moduļi tiek izgatavoti rūpnīcas apstākļos, kas nodrošina augstu kvalitāti un precizitāti. Tas arī samazina būvniecības laiku un atkritumu daudzumu.

    Materiālu izvēle: Moduļu mājās parasti izmanto augstas kvalitātes materiālus, piemēram, koka karkasu, metāla konstrukcijas vai citus modernus būvmateriālus.

3. Transportēšana un montāža

    Transportēšana: Moduļi tiek transportēti uz būvlaukumu ar speciāli aprīkotiem transportlīdzekļiem. Ir svarīgi nodrošināt, lai transportēšanas laikā moduļi netiktu bojāti.

    Montāža: Moduļu montāža uz būvlaukuma notiek ātri un efektīvi. Parasti tas aizņem tikai dažas dienas vai nedēļas, atkarībā no mājas izmēra un sarežģītības.


4. Pamatnes izbūve

    Pamatnes veids: Moduļu mājām parasti ir vajadzīga vienkārša pamatne, piemēram, plātņu vai lentu pamats. Tas samazina būvniecības izmaksas un laiku.

    Līmenēšana un nostiprināšana: Ir svarīgi nodrošināt, lai pamatne būtu precīzi līmenēta un nostiprināta, lai moduļi varētu būt pareizi uzstādīti.

5. Enerģijas efektivitāte

    Siltumizolācija: Moduļu mājas var būt ļoti energoefektīvas, ja tiek izmantoti augstas kvalitātes siltumizolācijas materiāli.

    Logi un durvis: Energoefektīvi logi un durvis palīdz samazināt siltuma zudumus un uzlabot mājas komfortu.

6. Videi draudzīgums

    Atkritumu samazināšana: Tā kā moduļi tiek izgatavoti rūpnīcā, tiek samazināts būvniecības atkritumu daudzums.

    Atjaunojami materiāli: Daudzi moduļu māju ražotāji izmanto atjaunojamus un videi draudzīgus materiālus.

7. Komunikācijas un inženiersistēmas

    Elektroinstalācija un santehnika: Moduļu mājās ir viegli ierīkot elektroinstalāciju un santehnikas sistēmas, jo tās var būt iepriekš uzstādītas moduļos.

    Ventilācija: Ir svarīgi nodrošināt efektīvu ventilācijas sistēmu, lai novērstu mitruma uzkrāšanos un saglabātu labu iekštelpu gaisa kvalitāti.

8. Uzturēšana

    Kvalitātes kontrole: Moduļu mājas parasti ir augstas kvalitātes, taču ir svarīgi veikt regulāras pārbaudes, lai nodrošinātu ilgtspējību.

    Remonts un uzlabošana: Moduļu mājas ir viegli remontēt un uzlabot, jo moduļi var tikt nomainīti vai papildināti.

9. Izmaksas un laiks

    Izmaksas: Moduļu māju būvniecība parasti ir lētāka nekā tradicionālā būvniecība, jo tiek samazināts darbaspēka un materiālu izmantošana.

    Būvniecības laiks: Moduļu mājas var būvēt daudz ātrāk nekā tradicionālās mājas, jo moduļi tiek izgatavoti rūpnīcā vienlaikus ar pamatnes izbūvi.


Moduļu māju būvniecība piedāvā daudzas priekšrocības, tostarp ātru būvniecības procesu, augstu kvalitāti un videi draudzīgu pieeju. Tomēr, lai nodrošinātu ilgtspējīgu un kvalitatīvu rezultātu, ir svarīgi rūpīgi izvēlēties ražotāju, sekot būvniecības standartiem un nodarbināt pieredzējušus speciālistus.

Jautājiet!

Ja Jums ir radušies jautājumi par jebkuru ar mājas vai būves iegādi, piegādi, uzstādīšanu vai lietošanu saistītu aspektu, uzdodiet tos mums, zvanot pa tālruni 28 619 619 vai aizpildot šo saziņas formu!